بهترین فرصت برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در خاک اروپا

آینده‌ای طلایی در قبرس شمالی، در انتظار شماست. خانه‌ی دوم خود را در کنار سواحل زیبای مدیترانه در قبرس تهیه کنید و مالک عرصه و اعیان ملک خود شوید.

خرید ملک, خانه و آپارتمان در قبرس شمالی

اخد اقامت قبرس شمالی در کمتر از ۳۰ روز کاری

چرا در قبرس شمالی ملک بخرم؟

رشد قیمت ملک در قبرس:
منطقه‌ی لانگ بیچ در قبرس شمالی از دید مجله‌ی فوربز آمریکا بهترین منطقه برای خرید ملک ساحلی در سال ۲۰۲۱ در سرتاسر دنیا معرفی شد. رشد چشمگیر این منطقه از لحاظ ساخت و ساز و تکمیل پروژه های مسکونی و توریستی بهمراه هتل های ۵ ستاره بزرگ، باعث شده این منطقه مورد توجه سرمایه‌گذاران از سرتاسر دنیا قرار بگیره.

برای نمونه در این منطقه در سال ۲۰۱۵ قیمت یک واحد استودیو آپارتمان معادل ۲۲ هزار پوند بوده، و در سال ۲۰۲۲ حدود ۸۰ هزار پوند است. علاوه بر این رشد قیمت پوند نسبت به ریال برای هموطنان ما توجیه این سرمایه‌گذاری را دوچندان میکند. این در حالیست که در سال ۲۰۱۵ قیمت پوند انگلیس ۵ هزار پوند بود، و در سال ۲۰۲۲ نزدیک به ۳۸ هزار تومن. با احتساب هزینه ریالی یک واحد استودیو در سال ۲۰۱۵ معادل ۱۱۰ میلیون تومان و در سال ۲۰۲۲ معادل ۳ میلیارد تومن هست. افزایش قیمت ۲۷ برابری.

تنوع در انتخاب:

علاوه بر اینها از رنج زیادی از انواع آپارتمانها ویلاها و پروژه‌های مختلف میتونید انتخاب کنید و همه‌ی اینها این اطمینان رو به شما میده که خونه دوم شما در قبرس شمالی، تفریحگاه و اقامتگاه عالی‌ای براتون خواهد بود.

قیمتهای باورنکردنی:

در قبرس شمالی، میتوانید ملک ساحلی خودتون رو با بهترین قیمتها خرید کنید. شروع قیمت واحدهای استودیو از ۶۰ هزار پوند انگلیس، واحدهای یکخواب از ۷۵ هزار پوند انگلیس، واحدهای دوخواب از ۹۰ هزار پوند انگلیس و ویلایی ها از ۱۹۰ هزار پوند انگلیس میباشد.

شرایط پرداخت جذاب:

شرایط پرداخت جذاب در قبرس شمالی دیگه جایی برای تعلل باقی نمیگذاره. شما میتونید ملک مورد نظرتون رو با تسهیلات چندساله بدون سود خرید کنید.

خرید ملک در قبرس چه مزایایی برای من و خانواده‌ام دارد؟

برای بهره مندی از خدمات VIP و دریافت مشاوره رایگان، همین حالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.