ارتباط سریع و مستقیم با پشتیانی در واتس‌اپ

جدیدترین آپارتمان های اضافه شده:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Skype

درباره شرکت نویانلار قبرس شمالی

درباره شرکت نویانلار قبرس شمالی

توی این پست درباره شرکت نویانلار قبرس شمالی صحبت میکنیم. امیدوارم که براتون مفید باشه.

شرکت ساخت خانه در قبرس شمالی, درباره شرکت نویانلار قبرس شمالی

تاریخچه گروه شرکت های نویانلار ریشه در دهه 1970 دارد، زمانی که گوخان نویان، یک معمار با استعداد و با تجربه، همراه با شرکت معماری و مهندسی آرکن، تصمیم به تاسیس یک شرکت ساخت و ساز و مهندسی جدید در قبرس شمالی گرفت.

در سال 1986 مصطفی نویان، مهندس عمران، به تیم ملحق شد. بیش از 70 آپارتمان مطابق با استانداردهای کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه در فاماگوستا و سایر مناطق قبرس شمالی ساخته شد. در سال 1999، زمانی که احمد نویان به تیم ملحق شد، ایده های یک معمار جوان اما بسیار با استعداد و جاه طلب به واقعیت تبدیل شد و دوران پروژه های سایت آغاز شده بود. اولین پروژه سایت در منطقه اسکله تکمیل شد. با توجه به موفقیت پایدار آن، 19 پروژه سایت با موفقیت در مناطق فاماگوستا و ایسکله تکمیل شده است و پروژه های بیشتری نیز در راه است.

تا به امروز گروه شرکت های نویانلار یک سازمان پیشرو در ساخت و ساز در قبرس شمالی است. از سال 1973 این شرکت 100 ساختمان بلند، 18 مجتمع مسکونی، 1300 پروژه معماری ساخته است. بیش از 3000 خانواده صاحب خانه هایی شده اند که نویانلر ساخته است. هدف بخش فروش گروه شرکت های نویانلار به رهبری ظریف نویان، کشف بازار بالقوه بین المللی، ایجاد فرصت های تجاری جدید و ایجاد آسایش و کیفیت بیشتر در زندگی افراد است.

برای گرفتن مشاوره خرید ویلا و خرید آپارتمان در قبرس شمالی، با ما از طریق واتس‌اپ یا صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید.